W niedzielne popołudnie 11 maja 2014r. uczniowie naszej szkoły wystąpili podczas Festynu Miejskiego majOSTaszki w Ostrowskim „Talent Show”. Dzieci przedstawiły swoje umiejętności wokalne i taneczne. Jako pierwsza  zaprezentowała się Natalia Zmyślona z klasy Vb, która zaśpiewała piosenkę pt. „Mój przyjaciel cały świat”. Następnie Marta Waścińska z klasy Va w parze z Martinem Ptakiem zatańczyli  w pięknych strojach taniec towarzyski Jive.

Kolejnym punktem programu był występ Adrianny Mioduszewskiej z klasy IVb. Ada zaśpiewała piosenkę pt. „Nie patrzę w dół”. Na koniec swoje umiejętności przedstawiła najmłodsza uczestniczka Agata Płokarz z klasy IIIa, która wykonała taniec klasyczny. Nasi szkolni artyści wspaniale zaprezentowali się na ostrowskiej scenie.