,,Żyjmy zdrowo’’ to temat X Warsztatów Dziennikarskich dla uczniów i nauczycieli szkół podstawowych z miasta Ostrowa Wielkopolskiego i powiatu ostrowskiego, poświęconych zdrowemu stylowi życia, które odbyły się 19 marca 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 1. W spotkaniu wzięło udział 11 redakcji. Gazetę szkolną „Ox” reprezentowali: Agnieszka Miętkiewicz, Patryk Rolla i konsultant redakcji Katarzyna Kaźmierowska. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Izabela Cichowska, która od 12 lat zajmuje się technologią żywienia człowieka, Tomasz Stodolski, lekkoatleta, trener młodzieży, pracownik Klubu Sportowego ,,Stal” oraz Jan Jędrzejak - student informatyki, montażysta telewizyjny, z zamiłowania fotograf.