Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 przygotowali dla swoich Rodziców koncert życzeń, będący podsumowaniem projektu edukacyjnego „Dla Ciebie, Mamo i Tato”. Podczas uroczystości utalentowani uczniowie kl. I-VI w sposób oryginalny zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne:

- wokalne: Weronika Podkocka, Magdalena Grodzka, Kornelia Namysł,  Martyna Krupka, Klara Czerewkiewicz, Oliwia Karwik, Natalia Zmyślona, Aleksandra Dura, Adrianna Mioduszewska, Agnieszka Ciupka, Szczepanek Nikola i Wiktoria,

- taneczne: Oliwia Banach, Róża Klósak, Agata Płokarz, Kinga Ogórek, Marta Waścińska, Martin Ptak,

- instrumentalne: Maria Wróbel, Julia Woźny.

Występy były przeplatane aforyzmami o miłości rodzicielskiej. Rodzice mieli okazję podziwiać taniec klasyczny, nowoczesny i towarzyski. Wysłuchali utworów na wiolonczelę i flet poprzeczny. Miłym dla ucha i duszy był także występ solistek i szkolnego chóru Promyczki. Dzieci przeniosły swoich najbliższych w świat wspomnień, prezentując zdjęcia z rodzinnych albumów.

W ten sposób wyraziły one miłość oraz szacunek do Rodziców. Podziękowały za uśmiech, codzienną troskę i pomoc. Organizatorzy zadbali o odpowiednią scenografię, która także wpłynęła na klimatyczny nastrój.

Wszystko to sprawiło, że było to niecodzienne spotkanie, które zostanie na długo w pamięci rodziców, jak i dzieci.