Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 23_2014_2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W piątek  24 października br. w Szkole Podstawowej nr 11 odbyły się kolejne warsztaty adaptacyjne dla przedszkolaków. Prowadzące spotkanie Panie (Dominika Klimczak i Emilia Wojtasiak) przygotowały ciekawe teatralno-ruchowe zajęcia wokół tematu " opowiedz mi bajkę". Dzieci wysłuchały bajki, odpowiadały na związane z nią pytania, uczestniczyły w krótkim przedstawieniu teatralnym przygotowanym przez szkolne kolo teatralne i same, słowem oraz ruchem scenicznym, przedstawily treść bajki. Podczas warsztatów dzieci były bardzo aktywne i chętnie uczestniczyły we wszystkich zabawach oraz zadaniach.

{gallery}23_2014_2015{/gallery}