21 października w Publicznym Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II odbyła się uroczystość wręczenia aktów przyznania stypendiów uczniom szkół podstawowych i gimnazjalnych. Uczniowie naszej szkoły pod opieką p. N. Michalskiej, p. E. Wojtasiak, p. M. Machały przygotowali część artystyczną, która wprowadziła widzów w nastrój pełen nadziei. Na scenie ukazała się Miłość, której pomimo próśb nie mogły pomóc Wiara, Humor, Bogactwo, Duma, Smutek, a nawet Pokój. Dopiero Anioł Nadziei zabrał Miłość do swojej krainy pełnej życzliwych Aniołów, które swoim śpiewem i piękną choreografią sprawiły, że wszyscy poczuliśmy się, jakby wśród nas przebywały Anioły. Na zakończenie po słowach Jana Pawła II odśpiewano „Barkę”. Całości dopełniła wymowna dekoracja zaprojektowana przez p. D. Klimczak-Wiercioch. Dziękujemy uczniom i rodzicom za ogromne zaangażowanie przy organizacji występu.

Stypendium im. Jana Pawła II Miasta Ostrowa Wielkopolskiego na I półrocze roku szkolnego 2014/2015 otrzymali następujący uczniowie naszej szkoły:

1. Miętkiewicz Agnieszka
2. Nadobna Karolina
3. Mroczek Kornelia
4. Olkiewicz Julia
5. Foltyniewicz Hanna
6. Hanc Aleksandra
7. Śmigiel Anna
8. Waścińska Marta

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!