7 listopada odbyły się w naszej szkole, kolejne z całego cyklu przewidzianych na rok szkolny 2014/2015, warsztaty adaptacyjne dla przedszkolaków. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem i tak było i tym razem. Spotkanie odbyło się pod hasłem "Co nas otacza?". Szesnastoosobowa  grupa dzieci miała okazję poznać zmiany zachodzące w przyrodzie podczas poszczególnych pór roku, różne gatunki drzew i ptaków. Największym jednak zainteresowaniem wśród przedszkolaków  cieszyły się doświadczenia przeprowadzane w pracowni przyrodniczej oraz ćwiczenia praktyczne z wykorzystaniem tablicy multimedialnej oraz elektronicznego mikroskopu. Na koniec zajęć każdy z uczestników warsztatów otrzymał swoją kartę pracy, rysunki,  pamiątkowy dyplom oraz zdrowy upominek w postaci jabłka. Kolejne warsztaty odbędą się 21 listopada 2014r..