20 i 21 stycznia 2015 r. w Szkole Podstawowej nr 11 odbyły się klasowe spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka. Był to czas radosnego, wspólnego przeżywania tego wyjątkowego święta. Dzieci z klas I-III zaprosiły swoich dziadków i przygotowały dla nich wiele niespodzianek. Prezentowały wiersze, piosenki, inscenizacje oraz popisywały się tańcem i grą na instrumentach. Odbywały się również wspólne zabawy przy muzyce z lat młodości dziadków oraz koncerty życzeń. Oprócz występów dzieci, Babcie i Dziadkowie wzięli udział w quizach, odgadywali zagadki rysunkowe oraz bawili się wspólnie z wnukami w kalambury, w których musieli wykazać się znajomością tytułów książek dla dzieci. Na zakończenie uroczystości wszyscy goście otrzymali wykonane przez dzieci upominki, a spotkania zakończyły się słodkim poczęstunkiem.