We wtorek 26 maja br. przybyli do naszej szkoły wyjątkowi goście - aktorzy z grupy teatralnej „The Bear Educational Theatre”. Przedstawienie pt. „The Alien grammar show" odbyło się po angielsku, ponieważ aktorzy pochodzą z Anglii i USA. Uczniowie klas IV-VI świetnie się bawili, a jednocześnie mogli się sporo nauczyć, bowiem spektakl stanowił doskonałą powtórkę z tworzenia podstawowych pytań w języku angielskim. Dodatkowym atutem „The Alien grammar show" jest interakcja z publicznością - uczniowie są proszeni o pomoc w tworzeniu prawidłowych pytań i mają okazję wcielać się w różne postacie. Poziom językowy spektaklu dostosowany jest do wieku uczniów. Powstał z myślą o widzach w wieku 10-13 lat, którzy nie są już zainteresowani dziecięcymi bajkami, ale jednocześnie nie potrafią jeszcze swobodnie komunikować się w języku angielskim.

Wtorkowe przedstawienie można podsumować bardzo krótko: doskonały przykład na połączenie przyjemnego z pożytecznym!