W piątek,  22.05.2015r. przedszkolaki uczestniczyły w kolejnych warsztatach adaptacyjnych zorganizowanych przez naszą szkołę. W związku ze zbliżającym się Dniem Matki tym razem tematem przewodnim była ,,Moja rodzina". Dzieci wypowiadały się z czułością o swoich mamusiach i tatusiach. Podczas  zajęć  plastycznych przygotowały laurki dla rodziców  oraz uczyły się krótkich okazjonalnych wierszyków. Przyszli pierwszoklasiści bawili się wesoło na sali gimnastycznej  z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Wiele radości sprawiła im zabawa ruchowa ,,Rybak i rybki".

Na zakończenie zajęć dzieci złożyły życzenia swoim rodzicom oraz wręczyły własnoręcznie wykonane laurki.  Recytacja krótkich wierszyków dostarczyła wszystkim dużo radości.

Kolejne warsztaty tym razem pod hasłem „Zabawy słowem- zajęcia logopedyczno- językowe” odbędą się 12 czerwca 2015 r.

Zdjęcia: Krystyna Herbik