28 maja 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim odbył się szczególny koncert zatytułowany „Cudownym Rodziców mam”. Pomysłodawcami i organizatorami uroczystości była szkoła oraz działające przy niej Stowarzyszenie „Razem dla Jedenastki”. Uczniowie wierszem, piosenką i tańcem podziękowali swoim rodzicom za ich dobroć i serce. Zebrani na widowni goście usłyszeli, między innymi takie piosenki jak „Mniam, mniam, mniam słodką mamę mam”, „Tato już lato” oraz układy taneczne do muzycznych hitów „Waka waka” i „Daddy cool”, a także wzruszające piosenki w wykonaniu chórku „Promyczki”. Dzieci w pięknych strojach, w odświętnie udekorowanej sali zrobiły na miłych gościach wielkie wrażenie.

Występy małych artystów i wyśpiewane z serca piosenki wywołały autentyczne wzruszenie u rodziców, którzy wyrazili swą wdzięczność pochwałą i słodkimi upominkami.