W piątek, 12 czerwca 2015 roku odbyły się w naszej szkole kolejne warsztaty adaptacyjne dla przyszłych pierwszoklasistów. Spotkanie przebiegało pod hasłem „Zabawy słowem - zajęcia logopedyczno – językowe,” a poprowadzili je pani Sylwia Dolata i pan Krzysztof Kaźmierowski. Licznie przybyłe przedszkolaki brały udział w zabawach logopedycznych, a przy okazji ćwiczyły swoją wymowę. Dzieci rozegrały, m.in. „mecz piłeczek”, czyli wdmuchiwały piłeczki przeciwnikowi do zbudowanej z klocków bramki. Na podstawie wysłuchanej bajki naśladowały różne odgłosy oraz poznały inne ciekawe zabawy i gry językowe. Przedszkolaki miały także możliwość zabawy z piłkami Edubal w hali sportowej, gdzie uczestniczyły w różnych zabawach lingwistycznych.

Kolejne, ostatnie już zajęcia, odbędą się 19 czerwca 2015 r.

Serdecznie zapraszamy.