W piątkowe dopołudnie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego, w której wzięły udział klasy IV i V. Podczas podniosłej części oficjalnej zgodnie z ceremoniałem naszej szkoły odśpiewano hymny państwowy i szkolny. Dyrektor szkoły Małgorzata Lubojańska w towarzystwie wychowawców klas wręczyła dumnym uczniom świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe oraz życzyła uczniom i nauczycielom udanego, pełnego słońca i radości bezpiecznego wypoczynku.

W drugiej części spotkania uczniowie podziękowali swoim nauczycielom za pomoc w zdobywaniu wiedzy, rozbudzanie ciekawości świata, za włożony trud i okazane serce. Słowa podziękowań skierowano też pod adresem rodziców, którzy towarzyszyli swoim dzieciom w każdej chwili, motywowali do ciężkiej pracy, natomiast pracownikom szkoły złożono wyrazy wdzięczności za miłą atmosferę, czystość i porządek. Później zaprezentowano humorystyczny montaż słowno -  muzyczny, który wprowadził uczestników w sielski, wakacyjny nastrój. Uroczystość została przygotowana przez klasę IV a pod okiem wychowawczyni Ludomiły Nawrot. Na zakończenie wszyscy uczniowie udali się do swoich sal lekcyjnych na ostatnie w mijającym roku szkolnym spotkanie z wychowawcami. Tam odebrali świadectwa, powspominali najciekawsze wydarzenia i poszli świętować wakacje.
Do zobaczenia we wrześniu...

Zdjęcia: Katarzyna Kaźmierowska