W miniony piątek, 6 listopada odbyły się w naszej szkole kolejne warsztaty adaptacyjne dla dzieci 5 i 6-letnich pt. „Co nas otacza?”. Uczniowie ostrowskich przedszkoli brali udział w półtoragodzinnych zajęciach prowadzonych przez nauczycielki p. M. Danielewicz i p. A. Lesiczkę. Przedszkolaki bardzo chętnie uczestniczyły w warsztatach przyrodniczych i wykonywały zadania na tablicy interaktywnej: układały puzzle z wizerunkami zwierząt, kolorowały, słuchały piosenki w języku angielskim. Na koniec zwiedziły salę, w której odbywają się lekcje przyrody. Dzieci bardzo zainteresowały elementy wyposażenia tej pracowni. Każdy uczestnik warsztatów otrzymał pamiątkowy dyplom za aktywny udział w zajęciach.