20 listopada 2015 roku odbyły się w naszej szkole kolejne warsztaty adaptacyjne dla przedszkolaków. Tym razem tematem spotkania były  wróżby andrzejkowe. Największym zainteresowaniem cieszyły się tradycyjne andrzejkowe zabawy: wyścig bucików, serca z imionami czy andrzejkowa wróżba z monetą. Każde dziecko miało możliwość poznania swojej wróżby na bliższą i dalszą przyszłość dzięki wróżbom z andrzejkowych kubeczków (wylosowane przedmioty symbolizowały dalsze życie, np. moneta – bogactwo), talerzyków (dzieci poznały swój przyszły zawód), zabawie kolorowo – andrzejkowo (losowanie kolorów) czy andrzejkowej wróżbie z butelką.

Warsztaty poprowadziły pani Dominika Klimczak – Wiercioch i pani Sylwia Dolata. Zabawy i wróżby andrzejkowe sprawiły przyszłym pierwszoklasistom wiele radości i z pewnością pozostaną na długo w ich pamięci.

Zapraszamy na kolejne warsztaty, które odbędą się 4 grudnia 2015 roku.