Królowa sportu zdominowała naszych maluchów, którzy licznie stawili się na coroczny Turniej Andrzejkowy. Determinacja oraz dziecięca beztroska to efekt sobotniego przedpołudniowego spotkania wspaniałych młodych sportowców, którzy zawalczyli nie tylko o złote medale, ale również pokonali lenistwo i przybyli wczesnym rankiem, aby sięgnąć po miano prawdziwego lekkoatlety. Tego dnia byli z nami: Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Pani Beata Klimek, Radny Rady Miejskiej Pan Alojzy Motylewski oraz uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Imprezę przygotowały władze Osiedla nr 10 parcele Zacharzewskie, które w najdrobniejszych szczegółach, wspólnie z nauczycielkami edukacji wczesnoszkolnej: Arletą Doktór, Justyną Uciechowską, Ewą Sikorską oraz Sandrą Krell opracowały zestaw ośmiu zaskakująco trudnych konkurencji. Mimo to, zawody okazały się wspaniałą zabawą i doskonałą odskocznią od trudu szkolnej codzienności. Sprawiły naszym fantastycznym zawodnikom wiele radości, a nauczycielom satysfakcji z faktu, że ich podopieczni to prawdziwie bojowe zuchy, które nie boją się wyzwań i są gotowe zawalczyć nie tylko o tryumf…ale przede wszystkim, że mają odwagę powiedzieć…ćwiczę, bo lubię…biegam, bo chcę…czy to przypadek?

Zdjęcia: Ewa Sikorska