W ostatni piątek listopada uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu, jakim była Biesiada Andrzejkowa. Grupa uczniów czynnie zaangażowanych w prace Samorządu Uczniowskiego w stosownych przebraniach wróżek i czarodziei, umiliła wszystkim czas andrzejkowymi wróżbami, zabawami i słodkościami. Wśród wielu propozycji wróżb i zabaw znalazły się: wróżba z cukierków, serduszka z imionami dziewcząt i chłopców, plansze z zawodami, wróżby w balonach, zabawa w kości, kolorowe karteczki z wróżbami, loteria fantowa, koło fortuny, numerologia, a także bingo.

Zdjęcia: Katarzyna Kaźmierowska