Święto Babci i Dziadka to jedna z uroczystości, która stała się tradycją naszej szkoły, a organizowana jest przez uczniów klas I – III wraz z wychowawczyniami. W tym roku ta miła uroczystość odbyła się 12 i 13 stycznia. Babcie i dziadkowie przybyli, aby podziwiać występy swoich kochanych wnuków. W pięknie udekorowanych salach uczniowie przedstawili program artystyczny. Były deklamowane wierszyki, piosenki oraz tańce. Po odśpiewaniu „100 lat” dzieci wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki i upominki. W przyjęciu gości pomagali rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek.

Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich babć i dziadków. Dzień w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości…

Jedna z sentencji głosi: „Serce  jest bogactwem, które się nie sprzedaje ani nie kupuje, ale które się ofiaruje” (Gustaw Flaubert). Dlatego też dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło i życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.