5.02.2016 r. odbyły się kolejne warsztaty adaptacyjne dla przyszłych uczniów naszej szkoły pod hasłem „Poznaj Jedenastkę”. Tym razem miały one charakter czytelniczo-plastyczno-filmowy, a główną tematyką, jaka nam tym razem towarzyszyła, były walentynki. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały baśni Braci Grimm „Kopciuszek” i wzięły udział w ciekawych zajęciach. Następnie obejrzały bajkę pt. „Smerfowe walentynki” i odpowiadały na pytania dotyczące obejrzanego filmu. Wykazały się nie tylko dobrą pamięcią, ale i pomysłowością. Kreatywności nie zabrakowało im także podczas wykonywania kartek walentynkowych. Na koniec każdy uczestnik otrzymał słodką niespodziankę.

Zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 19 lutego br. Będą to warsztaty modelarsko – plastyczno – ruchowe pt. „Dlaczego samolot lata?”