W dniach 3-4.02.2016 r. w godzinach od 16:30 do 18:30 odbyły się baliki karnawałowe dla klas I-III. Uroczystego otwarcia dokonała dyrektor szkoły Pani Małgorzata Lubojańska i wicedyrektor Pani Ewa Wulbach. Dzieci tym miłym akcentem zakończyły karnawał. Uczniowie przebrali się za różne postacie z bajek i baśni. Na balu pojawił się, m. in. Kopciuszek, Królewna Śnieżka, Zorro, Kot w butach.

DJ świetnie zabawiał wszystkie dzieci od sześciolatka do dziesięciolatka – wymyślał różnego rodzaju konkursy i zabawy w kole, by każdy uczeń mógł się wybawić do woli. Nie zabrakło oczywiście największych hitów, przy których dzieci szalały, a były to utwory takie jak: „Gangnam style”, „Szalona ruda” czy też „Bałkanica”. Podczas baliku odbyła się krótka przerwa na zregenerowanie sił do dalszych tańców. Czas zabawy był także dobrym momentem, by zintegrować jeszcze mocniej zespoły klasowe. Uczniowie na długo zapamiętają tę zabawę i już dzisiaj zapowiedzieli swoją obecność na kolejnej tego typu imprezie.