Niebywały sukces odniosła jedna z absolwentek naszej szkoły Katarzyna Rynkowska. W marcu została nominowana w Plebiscycie Ostrowianin Roku 2015 w kategorii Młody Talent. Kasia to miłośniczka sztuk wszelakich, szukająca wciąż nowych inspiracji i środków wyrazu. Słuchaczka Studia Wokalnego Ostrowskiego Centrum Kultury. To też poetycka dusza wielokrotnie nagradzana w konkursach literackich. Przyczyniła się też do popularyzacji poezji w Internecie, prowadząc stronę poetycką.

Brała udział w licznych przedsięwzięciach muzycznych i działaniach artystycznych na terenie naszego miasta i kraju. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zaprezentował wyjątkową osobę Kasi Rynkowskiej podczas tematycznego apelu.