12980429 1366673026691776 2129503471 nAtrakcyjność biegów przełajowych wynika z potrzeby ruchu młodego człowieka, stąd reprezentacja naszej szkoły w liczbie 46 zawodników 13 kwietnia br. stanęła do rywalizacji w biegach przełajowych organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 5. W rywalizacji wzięło udział siedem ostrowskich szkół. Zawody miały na celu propagowanie biegów jako najprostszej formy ruchu wśród dzieci i młodzieży oraz promocję zdrowego stylu życia.Na zakończenie sportowych zmagań, każdy uczestnik zawodów otrzymał pamiątkowy dyplom a najlepsi medale. Wiktoria Książkiewicz z klasy VI a stanęła na podium, zdobywając drugie miejsce, a w klasyfikacji końcowej szkoła nasza zdobyła IV miejsce.

Szczęśliwcom udało się również wylosować drobne nagrody rzeczowe. Ponadto nikt nie wyszedł z zawodów głodny, każdy mógł poczęstować się gorącą parówką i świeżym chlebem. Wszyscy świetnie się bawili!