20160620 090931 5121 czerwca uczniowie klasy 6b udali się na pieszą wyprawę z Jankowa Przygodzkiego do stadniny koni "Stajnia Trzcieliny". W drodze na miejsce uczniowie poznali historię okolicy,  którą przemierzali oraz poznali tajniki hodowli ryb w okolicznych stawach. Na miejscu pracownicy stadniny przypomnieli uczniom zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas pobytu na jej terenie oraz podczas kontaktu ze zwierzętami. Wśród atrakcji znalazła się konna przejażdżka oraz przejazd bryczką po okolicy. W czasie wolnym uczniowie spędzali czas na różnych grach i zabawach.

Na zakończenie naszego pobytu uczniowie wraz z opiekunami przygotowali grilla. Doskonałego humoru nie popsuł nam nawet deszcz, który towarzyszył nam podczas drogi powrotnej.