8Od poniedziałku 12 września na poziomie klas I – III rozpoczęła się kampania wyborcza do Małego Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie przez cały tydzień mogli przyglądać się plakatom wyborczym kandydatów i zastanawiać się nad wyborem swojego faworyta. W poniedziałek 19 września odbył się apel, podczas którego kandydaci wygłaszali krótkie prezentacje na swój temat. Po apelu uczniowie klas II i III udali się z nauczycielami do klas, gdzie oddawali głos na lidera. Wszystkie głosy zostały wrzucane do urny, a następnie zliczone i podsumowane. W tym roku szkolnym skład Małego Samorządu Uczniowskiego prezentował się będzie następująco:

Przewodnicząca – Gabriela Grzegorowska III d

Zastępca – Karol Noculak III b

Sekretarz – Lena Witek II c

Członkowie MSU – Michał Sitarz III d, Michał Rajewski III b, Maria Susłowska III b, Bartosz Ratajczak III c oraz Magdalena Szymoniak II a Wszystkim serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że będzie to rok owocnej pracy MSU.

Opiekunami MSU są p. Agata Matuzelska oraz p. Sandra Krell.