DSC 073318 października 2016 r. w hali sportowej naszej szkoły odbył się Turniej Minikoszykówki Dziewcząt z okazji Jubileuszu 50-lecia Szkoły Podstawowej nr 11, w którym uczestniczyły zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 6, 7 i 11. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Pierwszy mecz nasze młode koszykarki rozegrały z zawodniczkami ze Szkoły Podstawowej nr 6. Niestety, tym razem musiały pogodzić się z porażką, mecz zakończył się 16:15 dla Szkoły Podstawowej nr 6. Następny mecz drużyna z ostrowskiej Jedenastki rozegrała z drużyną ze Szkoły Podstawowej nr 7. Każda z nich prezentowała dobry poziom gry i duże zaangażowanie.

Tym razem dziewczęta z naszej szkoły schodziły z boiska zadowolone, mecz zakończył się wynikiem 22:10. Zawodniczki podczas gry fair play podnosiły swoją sprawność techniczną oraz doskonaliły taktykę gry. Uroczystego otwarcia turnieju oraz wręczenia pucharów i medali po jego zakończeniu dokonały dyrektor i wicedyrektor szkoły. Najlepszą drużyną okazała się grupa dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 6, drugie miejsce przypadło koszykarkom z naszej szkoły, a trzecie miejsce zdobyły zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 7. Turniej przebiegał w miłej, sportowej atmosferze.