SAM 757621 października 2016 roku odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Gdy na dworze zawierucha, o jesieni wierszy słuchaj”. Wzięło w nim udział 17 uczniów z klas drugich i trzecich. Celem tego spotkania z poezją było rozbudzanie wrażliwości dzieci na piękno jesiennej przyrody, rozwijanie umiejętności recytatorskich i zachęcanie do występów na scenie. Młodych artystów oceniała komisja w składzie: pani Dyrektor Małgorzata Lubojańska, pani Katarzyna Kaźmierowska, pani Agata Stempniewicz i pan Roman Nyklewicz. Po długich naradach jury postanowiło przyznać tytuł laureata i nagrody uczennicom: Karolinie Olejniczak z kl. II d oraz Aleksandrze Sikorze z kl. III a.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie, który odbędzie się 18 listopada o godz. 12.00 w Publicznej Szkole Podstawowej Sióstr Salezjanek.