DSC 0710Od poniedziałku 17 października br. odbywają się zajęcia profilaktyczne dla uczniów klas I – III „Bezpiecznie to wiedzieć i znać”, realizowane we współpracy z Policją. Nasza szkoła uczestniczy w tym programie już trzeci rok. Pogadanki prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, a koordynatorem jest nadkomisarz Krzysztof Kula. Tematem zajęć jest szeroko rozumiane BEZPIECZEŃSTWO w szkole, w domu, na ulicy itp. Dzieci utrwalają w pamięci numery telefonów ratunkowych, zdobywają wiedzę dotyczącą zachowań w sytuacjach trudnych. Nasi uczniowie odznaczają się dużą ciekawością poznawczą i aktywnością w trakcie zajęć. Koordynatorem zajęć z ramienia szkoły jest pedagog Grażyna Małuszek.