Konkurs ekologiczny 4 2 wwwW środę, 26.10.2016 r. w Ostrowskim Centrum Kultury ogłoszono wyniki X Jubileuszowego Konkursu Ekologicznego pod hasłem: „Odpady segregujesz – środowiska nie trujesz”. Konkurs zorganizowany przez Zakład Oczyszczania i Gospodarki Odpadami „MZO” S.A. odbył się pod patronatem Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek. Celem konkursu była edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży polegająca na propagowaniu prawidłowych nawyków segregowania odpadów w gospodarstwach domowych. Uczniowie przygotowywali prace z materiałów z odzysku, wykazując się dużą pomysłowością i wielkim zaangażowaniem. Komisja konkursowa wyróżniła i przyznała nagrody wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie.

Szkołę Podstawową nr 11 reprezentowali:

Adam Chabierski, kl. II
Marcel Kosmala, kl. II