Resized 20161123 113300Miejski Zakład Zieleni w Ostrowie Wielkopolskim w ramach kampanii społeczno – edukacyjnej „OSTRÓW smogowi mówi NIE” ogłosił konkurs plastyczny. Celem akcji jest uświadamianie, kształtowanie oraz propagowanie zachowań proekologicznych z zakresu szeroko pojętej niskiej emisji. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu dowolną techniką pracy plastycznej nawiązującej do hasła kampanii. Z naszej szkoły do konkursu przystąpili uczniowie klas I-III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego.

23 listopada br. w Ostrowskim Centrum Kultury odbyła się uroczysta gala podsumowująca konkurs, podczas której zostały wręczone nagrody. Cieszymy się z sukcesu naszej uczennicy, Julii Dery z klasy III a, która zajęła II miejsce w kategorii klas I-III. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.