5W czwartek 21 listopada w restauracji Villa Royal odbyło się uroczyste podsumowanie działalności SKO. Zaproszeni goście, dyrektorzy szkół i opiekunowie SKO mieli okazję się spotkać dzięki zorganizowaniu przedsięwzięcia przez bank PKO Bank Polski. Jak co roku atmosfera była bardzo przyjazna. Wszyscy z uśmiechem wspominali co działo się w ramach Szkolnych Kas Oszczędności w niedługo już minionym roku 2016. Nastąpiło również podsumowanie zaangażowania szkół i opiekunów w SKO oraz podsumowanie konkursów.

Nasza szkoła otrzymała wyróżnienie za kronikę SKO. Zdobyliśmy również nagrodę dla szkoły, gdyż jako szkoła licząca ponad 300 uczniów prowadzimy w stosunku % do ogólnej liczby uczniów najwięcej kont w ramach programu edukacji finansowej. Jest to dla nas wspaniałe wyróżnienie. Nagrodę z rąk Dyrektora Oddziału I Banku PKO otrzymała wicedyrektor p. Ewa Wulbach. W konkursie Szkolnych Kas Oszczędności z okazji DEN brązową odznakę przyznano opiekunowi SKO w naszej szkole p. Sandrze Krell.

Całą uroczystość mieli przyjemność otworzyć uczniowie naszej szkoły z klasy IIId, którzy pod kierunkiem p. Sandry Krell przygotowali inscenizację na podstawie powieści C. Collodi – "Pinokio". W nagrodę za piękne wystąpienie otrzymali pamiątki SKO.

Liczymy na to, że w kolejnym roku naszych sukcesów będzie jeszcze więcej.