1 wwwW piątkowe popołudnie 2 grudnia, najmłodsze koszykarki z naszej szkoły wybrały się na 3 dniowy Ogólnopolski Turniej Koszykarek w Rawiczu „Mikołajki 2016”. Swój pierwszy mecz rozegrały zaraz po przyjeździe o godzinie 17:00. Dziewczyny dały z siebie wszystko i pokonały rywalki z Rawicza 22:50. Dziewczyny wykazały się dużą umiejętnością gry oraz współpracy w drużynie.

Dzień 1

Dzień 2 i komplet zwycięstw!

Drugi dzień zmagań na Ogólnopolskim Turnieju Koszykarek „Mikołajki 2016” już za nami. Rozegraliśmy dwa bardzo ciężkie mecze, oba okazały się dla nas wygrane. Pierwszy mecz wygrywamy 26-15 z drużyna z Rawicza, drugi natomiast z Lesznem 29-23. Każdy mecz stał na wysokim poziomie. Dziewczyny zagrzewane do walki przez trenera oraz rodziców pokazały, że potrafią walczyć z każdym rywalem i dać z siebie 100%. Jutro ostatni dzień turnieju i ostatni mecz.