IMG 5031210 grudnia br. w Szkole Podstawowej nr 11 odbyły się kolejne warsztaty adaptacyjne dla przyszłorocznych pierwszoklasistów pod hasłem „W Mikołajkowie”. Dzieci brały udział w półtoragodzinnych zajęciach prowadzonych przez nauczycieli szkoły: Piotra Kierzka i Pawła Dudzińskiego. Podczas warsztatów dzieci były bardzo aktywne i chętnie uczestniczyły we wszystkich zabawach oraz wykonywały zadania. Na koniec zajęć każdy z uczestników otrzymał swoją kolorowankę o tematyce sportowej i szachowej.

Ruch i muzyka i sprawiły dzieciom wiele radości. Czternastoosobowa grupa dzieci miała okazję poznać przy pomocy tablicy interaktywnej dyscypliny sportowe. Rozwiązywały również quizy. Natomiast przy muzyce, na wesoło dzieci poznały podstawowe zasady i ruchy w grze w szachy.
Kolejne warsztaty muzyczno – ruchowe „Zaśpiewajmy kolędę” odbędą się w czwartek, 22.12.2016 r.