Uczestnicy świetlicy opiekuńczo – wychowawczej z programem socjoterapeutycznym prowadzonej w naszej szkole przez Stowarzyszenie „Razem dla Jedenastki” spotkali się przy wspólnym stole wraz z wychowawcami oraz zaproszonymi gośćmi. Przy dźwiękach kolęd życzenia z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia złożyli dyrektor szkoły pani Małgorzata Lubojańska, wiceprezes Stowarzyszenia „Razem dla Jedenastki” pan Tomasz Ogórek oraz koordynator świetlicy pani Arleta Doktór.

Niewątpliwą atrakcją tego grudniowego popołudnia była wizyta Świętego Mikołaja, który obdarował wszystkie dzieci wspaniałymi prezentami. Wśród podarków największym zainteresowaniem cieszyły się gry planszowe. Wszyscy rozstali się w przekonaniu, że świąteczny nastrój może być nie tylko od święta, ale również wtedy, gdy znajdziemy czas dla innych i będziemy po prostu lepsi.