page422 grudnia odbyły się kolejne warsztaty adaptacyjne dla przyszłorocznych pierwszoklasistów . Prowadziły je: Krystyna Tomalkiewicz i Ewa Strzelec. Dzieci razem z opiekunami rozpoczęli półtoragodzinną zabawę od podchodów, dzięki którym podopieczni zwiedzili też szkołę. Frajdy było co nie miara, ponieważ Gwiazdor zostawił dla dzieci łamigłówki. Przedszkolaki świetnie się bawiły: śpiewały kolędy, podawały świąteczne skojarzenia i układały puzzle. Dużą przyjemność sprawiło wykonanie gwiazdorków, ozdobienie talerzyka i wykonanie opaski renifera. Dzieci grały i śpiewały siedząc przy pięknie ubranej choince. Dało się poczuć świąteczny klimat, z którym dzieci wróciły do swoich domów, by przygotować się do świąt.