1 1Nie dla każdego piątek 13-go musi być pechowy. Mogły przekonać się o tym nasze najmłodsze koszykarki (rocznik 2006). W tym też dniu dziewczęta z UKS „Batory” rozpoczęły rozgrywki Ligi Wielkopolskiej Minikoszykówki. W pierwszym meczu drużyna z ostrowskiej Jedenastki musiała zmierzyć się z gospodarzami turnieju UKS „Piątka”. Koszykarki z naszej szkoły od samego początku narzuciły swój rytm gry, dzielnie walczyły pod koszem przeciwniczek, zdobywając cenne punkty.

Zaowocowało to pewnym zwycięstwem, mecz zakończył się wynikiem 35:12. W drugim meczu podjęliśmy utytułowany zespół UKS „Olimpijczyk”ze Szkoły Podstawowej nr 1. Mecz na pewno nie należał do łatwych. Dziewczęta pokazały zaangażowanie i wolę walki, dzięki czemu udało się wygrać 37:18. Gratulujemy naszym młodym koszykarkom i życzymy kolejnych sukcesów!