SAM 763323 i 24 stycznia 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 11 odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Program składał się z części artystycznej przedstawionej na hali sportowej i drugiej części przygotowanej przez dzieci z klas I – III wraz z wychowawcami w salach. W pierwszej części uczniowie klas: II, III, IV, V i VI zaprezentowali Jasełka pod kierunkiem pani Marzeny Machały we współpracy z panią Agatą Stempniewicz. Jasełka w wykonaniu dzieci przypomniały wszystkim niedawno przeżywany świąteczny czas. Przepięknie zaprezentowały się też dzieci młodsze, pokazując swoje umiejętności taneczne wyuczone pod kierunkiem pań: Sandry Krell oraz Agaty Kupczyk z Roztańczonej Szkoły.

W salach dzieci z klas I – III pokazali drugą część programu w postaci przedstawień i występów artystycznych. Prezentowały wiersze, piosenki oraz zapraszały dziadków do udziału we wspólnej zabawie przy muzyce. Był to niezwykły czas radosnego, wspólnego przeżywania tego wyjątkowego święta, w którym nie brakowało wzruszeń, uśmiechów i radości. Dzieci przygotowały dla swoich dziadków wiele niespodzianek. Na zakończenie uroczystości wszyscy goście otrzymali wykonane przez dzieci laurki i upominki, a spotkania zakończyły się słodkim poczęstunkiem. Rodzicom bardzo dziękujemy za pomoc w przygotowaniu słodkiego poczęstunku, a wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy zdrowia, szczęścia i samych radosmych chwil!