DSC 0236 kopiaPrzed feriami odbył się w naszej szkole apel podsumowujący pracę w I okresie nauki roku szkolnego 2016/2017. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zachęcali do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu i uprawiania sportów zimowych. Przekazali także wskazówki dotyczące prawidłowego ubierania się w okresie zimowym, a także przestrogi mające na celu uświadomienie zagrożeń wynikających z zabaw w miejscach niedozwolonych.

Apel był też okazją do wyróżnienia uczniów, którzy w pierwszym semestrze osiągnęli wysokie średnie ocen oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie. Natomiast uczniowie, którzy w minionym semestrze uzyskali stuprocentową frekwencję, otrzymali plakietki. Uczniowie biorący udział w Konkursie Matematycznym „Alfik”, zostali wyróżnieni dyplomami i drobnymi upominkami. Na zakończenie polonistka podsumowała czytelnictwo w I okresie i zachęciła uczniów do wzięcia aktywnego udziału w całorocznym konkursie na Najlepszego Czytelnika Roku pod hasłem „Radość czytania”.