20170220 113018 kopia20.02.2017 r. odbył się etap szkolny Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Pytania przygotowali i zmagania turniejowe nadzorowali strażacy z ostrowskiej Ochotniczej Straży Pożarnej w składzie: Marian Pawlak, Sławomir Mogielka i Konrad Grzelak. W turnieju wzięło udział 19 uczestników, którzy mieli do rozwiązania test teoretyczny składający się z 25 pytań. Najlepszy wynik uzyskał Piotr Nawrocki z klasy V b, uzyskując 20 punktów.

Drugie miejsce, które jest także premiowane awansem do etapu miejskiego, zdobył Kacper Foltyniewicz również z klasy V b. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wiedzy pożarniczej, a Piotrowi i Kacprowi życzymy sukcesu w etapie miejskim, który odbędzie się 18 marca br.