DSC 0692 KopiowaniePod takim hasłem w piątek, 24 lutego 2017 r. odbyły się w naszej szkole kolejne warsztaty adaptacyjne dla przyszłorocznych pierwszoklasistów, które poprowadzili p. Małgorzata Kowalska i p. Roman Paszkowiak. Spotkanie rozpoczęło się od wzajemnego przedstawienia się dzieci i zabaw muzyczno-ruchowych. Przyszli uczniowie klas pierwszych zapoznali się z postacią Mirosława Ferića, a potem opowiadali o swoich przygodach związanych z samolotami.

Następnie przedszkolaki kolorowały obrazki samolotów, a także wykonywały własne modele. Dużą radość sprawiły dzieciom zabawy z samolotami w sali gimnastycznej, podczas których rywalizowały w lotach modeli na odległość. W czasie warsztatów dzieci były bardzo aktywne i chętnie uczestniczyły w zabawach i różnorodnych zadaniach.