DSC 0904 www03.03.2017 r. w Szkole Podstawowej nr 11 odbył się Finał Rejonu Kaliskiego w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych. W zawodach wzięło udział 8 zespołów z Południowej Wielkopolski. Drużyny zostały rozlosowane do dwóch grup, w których rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”. W tej fazie rozgrywek bardzo dobrze radzili sobie zawodnicy naszej szkoły. Wygrali wszystkie mecze i zajęli pierwsze miejsce w grupie.

W meczu o pierwsze miejsce w rejonie, premiowanym awansem do finału wojewódzkiego, nasza szkoła zmierzyła się z drużyną ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim. Jednak tym razem nasi szczypiorniści musieli uznać wyższość przeciwników. Mecz zakończył się wynikiem 8:16.

Końcowa klasyfikacja:

1. miejsce - SP 9 Ostrów Wielkopolski