1 wwwPierwszy dzień wiosny w naszej szkole witaliśmy w kolorowych strojach. Na boisku szkolnym zorganizowaliśmy liczne zabawy gry w piłkę, zabawy z chustą Klanzy, przeciąganie liny itp. Po zabawach na świeżym powietrzu odbył się przegląd uzdolnień uczniów szkoły pod nazwą "Mam talent". Uczniowie z klas I - III mieli okazję zaprezentować swój talent muzyczny, taneczny, recytatorski, nawet pojawił się pokaz karate. Mimo lekkiej tremy wszyscy wykonawcy spisali się świetnie przed liczną publicznością, wykazując nieprzeciętny talent.

W szkolnym przeglądzie wzięło udział kilkunastu chętnych uczestników, których przedstawiła nam prowadząca "Mam talent"- Ewa Sikorska. Jury w składzie: Sandry Krell, Anny Kaźmierczak, Agaty Stempniewicz i Jakuba Kowalskiego miało nie mały problem z wyborem zwycięzcy. Koniec końców przyznano trzy miejsca i dwa wyróżnienia. Pierwsze miejsce zajęła Maja Miądowicz z klasy III b, drugie miejsce Juli Dera z klasy IIIa i trzecie miejsce Anna Dura z klasy III a. Wyróżnienia otrzymały Marta Mirota i Pola Gabryś z klasy II c. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali też dyplomy i upominki. Tego dnia każdy uczestnik miał na szkolnej scenie swoje "5 minut" sławy.