20170330 120859 HDR www30 marca 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się Międzyszkolny Konkurs MACMILLAN PRIMARY SCHOOL TOURNAMENT dla uczniów klas I-III. Uczestnicy rozwiązywali test, który trwał 45 minut i składał się z zadań zamkniętych i otwartych. Musieli oni wykazać się znajomością nazw zwierząt, sportów, uczuć, zabawek oraz ubrań, jak również operować czasem Present Simple, Continuous. Uczniowie znają także przyimki miejsca, zwrot "have got" oraz zwroty "there is/there are".

Konkurs polegał na wyłonieniu trzech zwycięzców w grupie uczniów klas I-III, którzy zdobędą najwyższą liczbę punktów w teście w swoich kategoriach wiekowych.
Reprezentantami naszej szkoły byli uczniowie klas III: Oliwier Dymalski, Zuzanna Piastowska i Jakub Banasiak. Najwięcej punktów zdobył Jakub Banasiak i zajął pierwsze miejsce. Serdecznie gratulujemy młodemu angliście.