IMG 20170421 WA000020 kwietnia 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się XII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej o tytuł „Najlepszego Ekomyśliciela” dla uczniów szkół podstawowych miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klas szóstych: Natalia Krupa, Karolina Maćkowiak, Szymon Glaser. Celem konkursu było kształtowanie właściwych postaw człowieka wobec środowiska oraz rozumienie zależności występujących w przyrodzie.

Uczestnicy mieli do rozwiązania test składający się z 41 zadań i musieli wykazać się dużą wiedzą ekologiczną. I miejsce i tytuł „Najlepszego Ekomyśliciela” miasta Ostrowa Wielkopolskiego otrzymała Karolina Maćkowiak z klasy VI c. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Uczennica do konkursu przygotowywała się pod kierunkiem pani Magdaleny Danielewicz.