DSC 0904 wwwWe wtorek, 25 kwietnia br. w hali w Kościanie został rozegrany ostatni turniej drugiej fazy rozgrywek Wielkopolskiej Ligi w kategorii dzieci chłopcy. W zawodach brały udział zespoły z Kościana, Leszna, Włoszakowic i drużyna z ostrowskiej „Jedenastki” reprezentująca barwy KPR Ostrovia. Mecze były rozgrywane systemem „każdy z każdym” (2 x 10 min.). Uczniowie naszej szkoły w każdym meczu dawali z siebie wszystko, co zaowocowało wieloma bramkami i dzięki skutecznej grze w obronie doprowadziło to do końcowego sukcesu.

O ostatecznych wynikach Ligi zadecyduje podsumowanie różnicy bramek w poszczególnych turniejach, które odbywały się od początku roku. Gratulujemy!
Skład zespołu: Hubert Banasiak, Patryk Bodura, Mateusz Gmur, Dominik Ibron, Adam Kałużny, Jakub Kempkowski, Kornel Młynarczyk, Alan Organista, Eryk Stendera, Przemysław Szwałek, Marek Szymkowiak, Witold Szyszko, Michał Sieraczek, Kacper Ścibior.
Trener: Piotr Kierzek