IMG 5851 www5 maja br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 odbył się towarzyski turniej w piłce ręcznej chłopców szkół podstawowych o puchar Stowarzyszenia działającego przy szkole. W turnieju wzięły udział cztery zespoły: SP Nowe Skalmierzyce, SP 9 Ostrów, SP 11 Ostrów i gospodarze SP 7. Nasi uczniowie zajęli 1. miejsce, wygrywając zdecydowanie wszystkie mecze. Turniej odbył się systemem „każdy z każdy” i czas trwania meczu wynosił 2x 15 min. Każdy z zespołów zagrał 3 mecze.

Uczniowie naszej szkoły w każdym z nich dawali z siebie wszystko, co zaowocowało wieloma bramkami i dzięki skutecznej grze w obronie doprowadziło do końcowego sukcesu.
Naszym młodym sportowcom serdecznie gratulujemy.
Wyniki:
SP 11 - SP 7 25:15
SP 11 – SP Nowe Skalmierzyce 16:11
SP 11 – SP 9 24:14

Skład zespołu:
Hubert Banasiak, Patryk Bodura, Dominik Ibron, Adam Kałużny, Jakub Kempkowski, Kornel Młynarczyk, Alan Organista, Eryk Stendera, Przemysław Szwałek, Marek Szymkowiak, Witold Szyszko, Michał Sieraczek, Kacper Ścibior.
Trener: Piotr Kierzek