WIN 20170510 131257 002 www10.05.2017r. dwudziestu dziewięciu uczniów rywalizowało w II etapie jubileuszowej – X edycji Powiatowego Konkursu Matematycznego dla szkół podstawowych. Uczniowie walczyli o tytuł Mistrza Matematyki Powiatu Ostrowskiego, I Wicemistrza Matematyki Powiatu Ostrowskiego i II Wicemistrza Matematyki Powiatu Ostrowskiego. Pozostali uczestnicy II etapu konkursu to jego finaliści. Tytuł artykułu nie jest bezpodstawny.

Tych 29 uczniów to najlepsi z 289 uczestników konkursu z całego powiatu ostrowskiego (z 28 szkół). Laureaci i finaliści oprócz poczucia dużej satysfakcji, otrzymali dyplomy i nagrody. Reprezentantka naszej szkoły, Karolina Maćkowiak, w tym elitarnym gronie zajęła VI miejsce.