uks batory wwwJedno zwycięstwo i jedna porażka w ostatnim turnieju sprawiły, że drużyna z naszej szkoły w końcowych rozgrywkach Ligi Wojewódzkiej w piłce koszykowej zajęła VIII miejsce w województwie. To Szkoła Podstawowa w Kraszewicach była organizatorem sportowych zmagań. Na starcie stanęły drużyna z Kraszewic, z SP Witkowa i SP 11. Bojowe nastawienie i dobra gra od początku meczu sprawiły, że drużyna nasza szybko uzyskała przewagę nad przeciwnikami z Witkowa, by zwyciężyć 34:20.

W drugim meczu dziewczęta z naszej szkoły zmierzyły się z drużyną z SP Kraszewic. Jak można było się spodziewać, pierwsza kwarta była niezwykle zacięta. Zawodniczki dwoiły i troiły się na boisku, zdobywając punkt za punktem. Niestety już na początku drugiej kwarty nasze koszykarki nieco opadły z sił i pozwoliły rywalkom odskoczyć na kilka punktów. Taka sytuacja sprawiła, że nasza ekipa straciła chyba wiarę w siebie w tym meczu i zaczęła popełniać coraz więcej błędów, dając tym samym drużynie z Kraszewic szansę, by powiększać przewagę nad nami. Ostatecznie mecz zakończył się przegraną dla naszej drużyny 30:16.