page323 czerwca 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 11 odbyła się uroczystość pożegnania klas szóstych. O godz. 10.00 w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela została odprawiona msza św. w intencji szóstoklasistów, a godz. 11.00 w hali sportowej miała miejsce uroczysta akademia. Uczestniczyli w niej: Sekretarz Miasta Ostrowa Wielkopolskiego p. Andrzej Baraniak, Radny Rady Miejskiej, Przewodniczący Rady Osiedla nr 10 „Parcele Zacharzewskie” p. Alojzy Motylewski, Dyrektor szkoły pani Małgorzata Lubojańska, Wicedyrektor pani Ewa Wulbach, nauczyciele, również ci, którzy żegnali się ze szkołą, rodzice i uczniowie. Szczególnie ciepło zostali powitani szóstoklasiści, dla których to spotkanie było ostatnią uroczystością w „Jedenastce”.

Po ślubowaniu i przekazaniu sztandaru nowemu pocztowi głos zabrała dyrektor szkoły, która podziękowała nauczycielom, rodzicom, uczniom za wkład pracy, sukcesy. Natomiast Sekretarz Miasta p. Andrzej Baraniak przekazał słowa uznania od Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego p. Beaty Klimek. Odczytane zostały również listy od Dyrektora Gimnazjum nr 4 i Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.
W części artystycznej były wspomnienia szkolnych lat, nie zabrakło również podziękowań dla nauczycieli za trud wychowania i kształcenia, za przekazaną wiedzę, cierpliwość i dobre słowo.
Tradycją szkoły jest przyznanie Tytułu Prymus Szkoły Podstawowej nr 11. Na to zaszczytne miano w tym roku zasłużyła Karolina Maćkowiak, uczennica klasy VI c. Następnie dyrektor szkoły Małgorzata Lubojańska i wicedyrektor Ewa Wulbach wraz z wychowawcami wręczyli uczniom nagrody, świadectwa i listy gratulacyjne dla rodziców. Zostały również przekazane podziękowania dla rodziców za zaangażowanie i wspólne działania na rzecz szkoły. Na koniec miało miejsce wystąpienie przedstawicieli Rady Rodziców, którzy przekazali szkole pamiątkowe tableau.

GALERIA ZDJĘĆ - kliknij