1 wwww29 września 2017 r. po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w obchodach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Dzień ten miał na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć te „trudne działania”, mieli okazję nadrobić te zaległości. Przygotowania trwały już od początku tygodnia. Szkoła została udekorowana kolorowymi przykładami działań, które uczniowie na przerwach mogli rozwiązywać.

Na ścianie pojawiło się logo oraz „ściąga” z tabliczką mnożenia. Każda lekcja matematyki rozpoczynała się pod hasłem: „Przypominamy sobie tabliczkę mnożenia”.
Spośród uczniów klas IV – VI, drogą egzaminowania, zostali wyłonieni Eksperci Tabliczki Mnożenia, którzy podczas piątkowego finału brali udział w rywalizacji o tytuł Szkolnego Mistrza. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Szkolny Mistrz Tabliczki Mnożenia:

Karol Noculak

Amelia Lisiecka