1 www29.10.2017 r. o godzinie 12.00 młodsze zawodniczki naszej szkoły rozgrywały 2. kolejkę Wojewódzkiej Ligi U12. Przeciwnikiem był zespół UKS Dwójka Rogoźno. Początek meczu był trudny. Do przerwy koszykarki z ostrowskiej Jedenastki przegrywały 21:31. W drugiej połowie dziewczęta zaczęły grać coraz lepiej w obronie, a piłka w końcu znalazła drogę do kosza przeciwniczek – wygrały 49:48! Punkty: Grodzka 20, Kowal 15, Kołodziejska 6, Stodziesz 4, Rychlicka 2, Kunicka, Grajaszek po 1.

Po pierwszym meczu pełnym emocji przyszedł czas na drugi. W rozgrywkach młodziczek młodszych naszym rywalem był zespół UKS Lider Swarzędz. Dziewczęta od samego początku meczu były bardzo skoncentrowane i walczyły o każdą piłkę. Do przerwy prowadziły 31:17. Ostatecznie wygrały 59:40.
Punkty: Dekert 18, Podkocka 12, Lesiewicz 10, Żychlińska 7, Grodzka 6, Spiżak 4, Kasprzak 2.