DSC 0474 KopiowanieUczniowie ostrowskiej Jedenastki podjęli wyzwanie i zmierzyli się z zadaniami Ogólnopolskiego Konkursu ,,Orzeł Języka Angielskiego", który odbył się tuż po mikołajkach, w czwartek. Uczestniczyło w nim prawie 50 uczniów z klas I-VI. Test konkursowy zawierał 21 pytań zamkniętych i sprawdzał wiedzę z zakresu słownictwa, gramatyki i wiedzy o krajach anglojęzycznych. Uczestnicy konkursu z zadowoleniem przystąpili do wypełniania testu, który okazał się bardzo interesujący i nie sprawił im większych trudności.

Niestety, na wyniki uczniowie będą musieli poczekać do marca, ale z pewnością sam udział w konkursie był dla nich ciekawym doświadczeniem. Konkurs zapewne na stałe zagości w kalendarzu szkoły, ponieważ jest to wspaniałe połączenie nauki, zabawy i rywalizacji.